Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

 

        EKL LOJİSTİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

        Firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne çeşitli sektörlerde yer almış olup ana dalımız Uluslararası Ticari Eşya Taşımacılığı ve Proje Taşımacılığı olarak ağır ve gabarili, dökme, parça ve tehlikeli yüklerin karayolu ile taşınması dahil olmakla, karayolu taşımacılığı organize etmektir.

        EKL LOJ. olarak ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı düzenlemelerinde meydana gelen değişiklikleri izliyor ve bu sayede uzmanlarımız her bir kargonun özelliklerini dikkate alarak sizlerle ortak hareket ederek müşterilerinize güvenli ve zamanında ulaştırma hizmeti sunmaktayız.

        Çalıştığımız bölgeler Asya, Doğu Avrupa ve Balkan Ülkeleri başta olmak üzere;

        Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Polonya,  Hırvatistan, Slovakya, Avusturya, Slovenya, Çekya, Almanya, Letonya, Litvanya, Estonya, Finlandiya, Ukrayna, Moldovya, Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya, Kosova, Arnavutluk,

        Ayrıca bu ülkelerden dönüşlerimizde Azerbaycan, Gürcistan, İran, Irak, Suriye olmak üzere 3.ülke taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

         Projelerinizde ve Taşımalarınızda ;

Komple (FTL) Araçlarımız Tenteli 98 m3

Parsiyel (LTL) de Taleplerinizce

Mini Van Ekspres Araçlarımız 17 m3

Gabarili ve Ağır Yük Taşımalarınızda; Platform, Sal kasa ve Lowbed Eskort araçlarımızla taşımlarınıza hizmet sunmaktayız.

 

         Sevkiyatlarınızı Uluslararası Karayolunda CMR Sigortamız Kapsamında Taşınmaktayız.

                                                                                                  

 

 

 

MİSYON

kısa misyon yazısı

VİZYON

kısa vizyon yazısı